Egyesületünk

Információ egyesületünkről.

Működésünk: Kulturális közhasznú egyesület.

Egyesületünket 2012-ben alapítottuk Mosonmagyaróváron.

Egyesületünk célja

• elősegíteni, támogatni az elmúlt korok gépjárműveinek üzemképes, bemutatható állapotban tartását
  • a múlt, elsősorban hazai (jármű-) technikai emlékeinek felkutatása,megmentése, bemutatása, képi, tárgyi és írásos emlékek megőrzése, rendszerezése
  • tapasztalatok átadása, az érdeklődők szakmai segítése, fejlesztése
  • veteránautózást,-motorozást elősegítő kedvezmények, indítványok kidolgozása
  • a köz javára szánt járművek, eszközök tárolása és javítására szolgáló műhely, továbbá egy kapcsolódó technikai múzeum és műszaki könyvtár létrehozása
  • a magyarországi muzeális, -veterán gépjármű tulajdonosok mozgalmának nemzetközi kapcsolatépítésének segítése
  • területi és országos versenyek, kiállítások szervezése

Az Egyesület - ahogy a neve is tükrözi - elsősorban Mosonmagyróvár és környéke un. veterán autós és motoros közösségének szervezését, megőrzését, ezeknek az érdeklődő “nagyközönséggel” történő megismertetését, elfogadtatását tekinti legfőbb céljának.

Az Egyesület céljának megvalósítása érdekében együttműködik minden állami, önkormányzati, társadalmi és gazdálkodó szervezettel más egyesülettel és szövetséggel amelyek segítik az Egyesület eredményes működését és céljának megvalósítását.

Megbeszéléseink

Megbeszéléseinket minden hónap első keddjén tartjuk a Mosonmagyaróváron a Kötélgyártó utca 4. alatt ( A Mosonmagyaróvári ipartestület volt székhelye ) tartjuk

Szeretettel várunk ide minden érdeklődőt vagy csatlakozni vágyót

Hogyan csatlakozz hozzánk?

Amennyiben tetszik amit képviselünk és egyetértesz egyesületünk céljaival örömmel látunk körünkben. Gyere el egyik találkozónkra a fenti időpontban vagy keress minket a kapcsolati lehetőségeink egyikén.

Támogatási lehetőség

• Lehetőség van Egyesületünket támogatni a befizetett adó 1 %-val.

Adószámunk: 18395679-1-08.

• Átutalással

Bank számla számunk: Mosonmagyaróvári Veteránjármű Egyesület 2012
      59500155-11114231 ( Takarékbank Zrt. )

• Rendezvényeink támogatásával

Rendezvényeinket támogatva cégének széles körben látható megjelenést biztosítunk.
    Weboldalunkra felkerülhet a támogatók közé saját logóval és profil leírással.
    Plakátjainkon szintén feltünktetjük támogatóinkat.
    Saját rendezvényünkön jól látható helyen molinókon hírdetheti cégét, szolgáltatásait.

Mindenkinek köszönjük a támogatást!

Az adó 1%-ból befolyt összeg: Jelentés

Egyesületünk adatai

• Egyesületünk neve: Mosonmagyaróvári Veteránjármű Egyesület 2012
  • Nyilvántartási száma: 6 2 5 3 4
  • Szervezet lajstromszáma: Pk.T.60.040/2012
  • Bankszámla száma: 59500155-11114231 ( Takarékbank Zrt. )
  • Adószáma: 18395679-1-08
  • Elnöke: Neuberger Tamás

Egyesületünk logója

Hamarosan nyomdai minőségben, letölthető formátumban is.