Egyesületünk

Információ egyesületünkről.

Egyesületünket 2012-ben alapítottuk Mosonmagyaróváron.

Egyesületünk célja

• elősegíteni, támogatni az elmúlt korok gépjárműveinek üzemképes, bemutatható állapotban tartását
  • a múlt, elsősorban hazai (jármű-) technikai emlékeinek felkutatása,megmentése, bemutatása, képi, tárgyi és írásos emlékek megőrzése, rendszerezése
  • tapasztalatok átadása, az érdeklődők szakmai segítése, fejlesztése
  • veteránautózást,-motorozást elősegítő kedvezmények, indítványok kidolgozása
  • a köz javára szánt járművek, eszközök tárolása és javítására szolgáló műhely, továbbá egy kapcsolódó technikai múzeum és műszaki könyvtár létrehozása
  • a magyarországi muzeális, -veterán gépjármű tulajdonosok mozgalmának nemzetközi kapcsolatépítésének segítése
  • területi és országos versenyek, kiállítások szervezése

Az Egyesület - ahogy a neve is tükrözi - elsősorban Mosonmagyróvár és környéke un. veterán autós és motoros közösségének szervezését, megőrzését, ezeknek az érdeklődő “nagyközönséggel” történő megismertetését, elfogadtatását tekinti legfőbb céljának.

Az Egyesület céljának megvalósítása érdekében együttműködik minden állami, önkormányzati, társadalmi és gazdálkodó szervezettel más egyesülettel és szövetséggel amelyek segítik az Egyesület eredményes működését és céljának megvalósítását.

Találkozóink

Találkozóinkat minden hónap első keddjén tartjuk a Fehér ló közösségi házban Mosonmagyaróváron.

Hogyan csatlakozz hozzánk?

Amennyiben tetszik amit képviselünk és egyetértesz egyesületünk céljaival örömmel látunk körünkben. Gyere el egyik találkozónkra a fenti időpontban vagy keress minket a kapcsolati lehetőségeink egyikén.

Támogatási lehetőség

Jogosultak vagyunk az 1%-od adóra. Kérem amennyiben egyetért egyesületünk céljaival támogasson ön is minket adója 1%-val.
    Adószámunk: 18395679-1-08.

Bank számla számunk: Mosonmagyaróvári Veteránjármű Egyesület 2012
  Nyugat Takarék 59500155-11114231.

Mindenkinek megköszönöm aki a tavalyi évben nekünk utalta az adója 1%-át.

Egyesületünk adatai

Szervezet nyilvántartási száma: 6 2 5 3 4
Szervezet lajstromszáma: Pk.T.60.040/2012

Egyesületünk logója

Hamarosan nyomdai minőségben, letölthető formátumban is.